Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile graczy utrzyma ta maszyna bez lagów? Dane maszyny.


Mr_Fire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie ile graczy da rade wyciagnąć to: (Chodzi mi o to ile takie cos wytrzyma graczy aby nie bylo lagow):

Limit Graczy: Bez Limitu

Limit RAM: 15045 MB

Limit Procesora: 40%

Limit Dysku: 20 GB

Limit pluginow: Bez Limitu

 

Edit:

Zapomniałem napisać:

Silnik:

Spigot 1.7.10
Pozwala na połączenia z Minecraft: 1.7.2, 1.7.4, 1.7.5, 1.7.9, 1.7.10

76561198115213832.png

Opublikowano

Ale limit jakiego procesora ;o?

Przy 500 online serwer ciągnie około 12GB #potwierdzone info

Tutaj rolę gra procesor..

 

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę.

@topic

Napisz jaki procesor :)

Opublikowano

Bardzo slaby procek jak na taką maszynkę, a szkoda. Jakbyś dowalił chociarz 1,5 rdzenia wydaje mi się, że będzie duuuuużo lepiej.

 

Myślę, że przy dobrej konfiguracji nie powinno być problemów z 400 graczami.

 

 

Pamiętaj, że ram to nie wszystko... Ważny jest też procek

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Jest to maszyna z enderchesta o.O ??? Tzn server kupiony ?? 
To ci utrzyma 150 osób... NIe pozdrawiam enderchesta :D

Jesli to jest z endera to tak jak powyzej a jak nie to 400 osób spokojnie.

Opublikowano

Bardzo slaby procek jak na taką maszynkę, a szkoda. Jakbyś dowalił chociarz 1,5 rdzenia wydaje mi się, że będzie duuuuużo lepiej.

 

Myślę, że przy dobrej konfiguracji nie powinno być problemów z 400 graczami.

 

 

Pamiętaj, że ram to nie wszystko... Ważny jest też procek

A skąd wiesz ile MHz ma procesor? Jeśli ma 100MHz to nawet 10 rdzeni nie da rady.

Pamiętajcie że dla minecraft szczególnie się liczy taktowanie rdzenia a nie ich ilość.

Opublikowano

Ale limit jakiego procesora ;o?

Przy 500 online serwer ciągnie około 12GB #potwierdzone info

Tutaj rolę gra procesor..

pomiajajac to ze sam bukkit nie wytrzyma tylu graczy na 1 serwerze...

@top 

pewnie gowno slotowiec typu shitserve albo pukawka ?

nie licz na wiecej niz 100 

Opublikowano

pomiajajac to ze sam bukkit nie wytrzyma tylu graczy na 1 serwerze...

@top

pewnie gowno slotowiec typu shitserve albo pukawka ?

nie licz na wiecej niz 100

Co ty człowieku za bzdury pierdolisz?

Przy 15TPS utrzymywało 600/600 graczy.

Stałe 20TPS przy 500/500.

 

@Topic

Daj parametry tego procka to zobaczymy ile wyciagnie ;d

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

15045 MB = 170graczy bez lagow , z 30 pluginami

Popie*oliło? O_O

 

@topic:

Przy tym limicie procesora przy 100 osobach online miałbyś już lekkie

zakłopotanie z lagami.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Co ty człowieku za bzdury pierdolisz?

Przy 15TPS utrzymywało 600/600 graczy.

Stałe 20TPS przy 500/500.

 

@topic

Daj parametry tego procka to zobaczymy ile wyciagnie ;d

nie pierdol takic bajek bo nikt w to nie uwierzy...

@top

 

na slotowcach wiecej jak 100 nie uciagniesz 

Opublikowano

nie pierdol takic bajek bo nikt w to nie uwierzy...

@top

 

na slotowcach wiecej jak 100 nie uciagniesz 

 

Istnieje wiele serwerów, które na slotowcach mają 200+ :)

Nie bronię hostingów bo sam uważam, że to jest kasa w błoto...

Opublikowano

nie pierdol takic bajek bo nikt w to nie uwierzy...

@top

 

na slotowcach wiecej jak 100 nie uciagniesz 

Nie pierdol takich bajek XDDDDDDDD

Udowodnij mi, że tak nie jest ;]

aa trzymało tyle graczy bez problemowo na zwykłym spigocie, więc jak nie znasz tematu to nie pierdol.

Pozdrawiam ;]

 

@topic

 

A teraz przeczytaj uważnie to co napiszę.

Dzwoniłem do miłych Panów z slotexa/pukawki i innych bajerek dowiadywać się jak wygląda sprawa z tym ,,nielimitowanym" procesorem.

Otóż sprawa wygląda magicznie!

 

Odpowiadając na Twoje pytanie ile wytrzyma Twój serwer.. Tego nikt nie wie.

Cytując Pana:

,,Nielimitowany procesor jest tylko i wyłącznie dla Pana usług, czyli może Pan korzystać z 100% maszyny, na której obecnie Pański serwer się znajduje. Nie wykluczone jednak, że inne serwery także wygenerują duży ruch i w tym momencie procesor może osiągnąć swój limit. W tym wypadku procesor jest dzielony pomiędzy wszystkie serwery po równo"

 

Czyli jednym słowem, jeden wielki pic na wodę.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...